Існує думка, що хлопців мало і на всіх їх точно не вистачить, але ми з цим категорично не згодні. Якщо ти зустрічаєшся з ним тільки тому, що боїшся залишитися одною, відносини свідомо приречені на провал. Інша справа, якщо любиш і не хочеш його втратити, через що виникає кілька нездорова і хвороблива прихильність. У підсумку, рано чи пізно, ти ставиш собі один і той же питання: "Як утримати чоловіка?". Готова почути найбільш правдиву і дієву відповідь? Щоб утримати чоловіка, потрібно ... його відпустити, причому абсолютно щиро.
Поради експертів
Американський психіатр Дін Деліс і журналістка Кассандра Філліпс докладно описують цю проблему в своєму бестселері "Парадокс пристрасті: вона її любить, а він її - ні" (до речі, ми настійно рекомендуємо тобі почитати цю книгу). Так ось, в ній автори говорять: "Чим сильніше ти намагаєшся утримати чоловіка, тим швидше він від тебе втече", пояснюючи це тим, що в будь-яких відносинах партнери по черзі займають роль ведучого і веденого. Ведучий (той, кого утримують), відчуває себе загнаним в кут і прагне вибратися з цієї пастки будь-якими способами, стає більш прохолодним і відстороненим. У той же час знаний підсилює свої спроби його до себе прив'язати, викликаючи до себе тільки жалість і презирство. Якщо ситуацію не виправити, крах вашого з хлопцем роману практично неминучий.
Деліс дає наступний рецепт: переключити увагу з партнера на себе і постаратися відпустити його. Для цього зусиллям волі перестань надзвонювати йому по сто разів на день, збав силу вираження своєї любові, максимально завантаж себе новими заняттями і спілкуванням з подругами. Як тільки ти відчуєш, що вже не палаєш пристрасним бажанням утримати чоловіка, він ... зробить все, щоб утримати тебе. Баланс відновлений, ви помінялися ролями!
Сподіваємося, ця інформація ще раз нагадає тобі про головну істину успішних відносин: в любові не можна втрачати себе, вона - взаємодія двох сильних і цілих особистостей, а не безликих половин. Впевненість в собі - саме сексуальне і привабливе якість, нав'язливість і абсолютна покірність - навпаки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи справді погано, якщо дитина не ходить в дитячий садок?
5 причин порушення апетиту у дітей
Шпинатний рулет з червоною рибою і вершковим сиром