Факт: нам потрібно всього кілька хвилин, щоб сприйняти інформацію про незнайому людину або ситуацію. Ми вирішили озвучити деякі психологічні прийоми, якими часто користуємося неусвідомлено. А деякі для тебе стануть відкриттям.
1. Ключ до впевненості. Ми всі відчуваємо себе некомфортно, коли йдемо в новий колектив (компанію). Напередодні переконай себе в тому, що ці люди налаштовані до тебе позитивно. Коли ввійдеш, пам'ятай про те, що ти всім вже подобаєшся. Так ти будеш відчувати себе більш впевнено.
2. Секрети рукостискання. Люди вважають, що у брехунів і маніпуляторів руки - вологі і неприємні. А у безвольних створінь рукостискання настільки ж мляве. Так що розітри руки, щоб були теплими, і зроби своє рукостискання не ледве помітним, але і не дуже міцним.
Напередодні переконай себе в тому, що незнайомі люди налаштовані до тебе позитивно. Коли ввійдеш, пам'ятай про те, що ти всім вже подобаєшся
3. Перша зустріч. Якщо тобі потрібно справити враження, призначай зустріч в якомусь незвичному місці. Наприклад, в красивому парку, біля незвичайного пам'ятника або в парку атракціонів. І тоді у твоїх нових знайомих додатково з'явиться враження, що ти - натура незвичайна (це ж так і є, правда?). Це підходить для побачень або неформальних знайомств.
4. Посміхайтеся, панове! Так-так, правило кіношного барона Мюнхаузена працює без збоїв, і ти про це знаєш. Але ось посміхаємося при цьому ми не так часто, як хотілося б.
Є хороше правило. Знайомлячись з важливою людиною, на 1-2 секунди затримай на ньому погляд і не забудь злегка посміхатися. Буде краще і простіше, якщо ти скажеш собі, що ця людина - хороша і позитивна.
5. Ім'я твоє. Про це правило теж багато хто знає, але не завжди його виконують. Звертаючись до людини, називай його по імені. Людям подобається саме звучання, це допоможе створити відчуття довіри і налагодити контакт.
6. До тебе або від тебе? Звертай увагу, куди повернені стопи співрозмовників. Якщо ти підійшла і стопи повернулись до тебе - тобі раді. Якщо повернули лише тулуба, то вони не хочуть, щоб ти приєднувалася до них. Загалом, якщо ноги спрямовані від тебе, співрозмовник хоче закінчити розмову.
7. Отримати згоду. Починай розмову з того, від чого співрозмовник не зможе відмовитися, і потім досягнеш того, що потрібно. Не починай розмову з прохання. Краще з чогось незначного, щоб отримати позитивну відповідь. Якщо людина погодиться допомогти в малому (або просто погодиться на щось), можна просити і про щось більше. Однак не варто починати з одного прохання і відразу ж переходити до іншого.
Якщо при твоєму появі люди повернули лише тулуба, а їх ноги стоять на місці, вони не хочуть, щоб ти приєднувалася до них.