1. Перфекціонізм.
Якщо ви перфекціоніст, то спішимо вам "потішити" - це хвороба. А ще такій людині важко відчувати щастя, вона завжди усім не вдоволена, а коли досягне ідеалів - буде пізно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бути перфекціоністом: чому це шкідливо2. Спілкування із незадоволеними людьми.
Люди є соціальними істотами. Ніхто не може відгородитися від спілкування із іншими людьми. Але, ті, з ким ми спілкуємося, сильно впливають на нас. Обмежте контакти з такими людьми, це лише піде вам на користь.
3. Занурення у минуле.
Ніколи людина не буде успішною, сидячи з головою у минулому. Тому рухайтесь лише уперед.
4. Порівнювання себе із іншими.
“Добре там, де нас немає”, – співається у відомій пісні. Людям завжди здається, що інші живуть краще, навіть якщо окремі аспекти життя цих людей набагато гірші. Постійне порівнювання себе з іншими людьми – погана звичка.
5. Зосередження уваги на негативі.
Так, ми живемо у непростий час, але навіть зараз є чимало чудових моментів, які вартують вашої уваги.
6. Узалежнення від думки інших.
Якщо перед тим, як щось зробити, одягнути чи сказати, ви думаєте “А що про мене подумають інші?“, це перший знак, що ви стали надто залежними від думки оточуючих. Ви перестаєте задовольняти власні потреби, нехтуєте своїми бажаннями, а лише намагаєтеся підтримати певну репутацію в очах інших. Така залежність сильно перешкоджає особистому розвитку, а значить і заважає бути щасливим.
7. Ускладнення власного життя
Як це не прикро говорити, але більшість труднощів і “нездоланних” проблем у житті ми самі собі створюємо. Так, світ постійно вдосконалюється і стає більш складним, але це не означає, що ми не можемо набути нових навиків та звичок, які полегшать наше життя.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
чому потрібно радіти життю.