1. Перестаньте говорити собі: я нічого не знаю, не вмію, нічого не вийде.
Головне віра у себе, тоді у вас повірять і інші, а головне - у вас все вдасться.
2. Забудьте про те, що ви хочете підняти самооцінку.
У багатьох людей підсвідомість спрацьовує методом навпаки і замість того аби щось робити і піднімати самооцінку, вона в них лишень падає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 порад для подолання стресу3. Кожного дня дізнавайтеся щось нове і робіть ті речі, яких ніколи раніше не робили.
Наприклад, візьміть собі за правило читати 1 книгу на тиждень по потрібній вам тематиці. Так ви не лише станете спеціалістом у своїй сфері а й привчитесь до читання.
4. Не відкладайте справи на потім, у вас є тільки сьогоднішній день!
Адже вчора вже пройшло, а завтра ще не настало. Чим довше ви вирішуєте щось почати, тим складнішими можливі проблеми і тим більше ви відчуваєте засмучення.
5. Займіться своєю фізичною підготовкою.
Запишіться в тренажерний зал і заведіть звичку бігати вранці або хоча б робити зарядку. Так ви вбиваєте в собі лінь і тренуєте свою волю.
6. Підняти самооцінку можна оновивши ваш зовнішній вигляд.
Уявіть, як би ви виглядали, якщо б досягли в житті успіху і відповідно одягніться, сходіть в перукарню і т.д. Це додасть вам впевненості.
7. Не демонструйте свою значимість ззовні.
Внутрішня впевненість не потребує зовнішньої підтримки. Самооцінка – це лише інструмент, за яким можна дізнатися, наскільки ви себе цінуєте. А інших люди бачать вашу якість і без натяків.
8. Ніколи не виправдовуйтеся.
Так ви справляєте на себе жалюгідне враження, враження жертви. Ви, і тільки ви відповідаєте за те, що відбувається у вашому житті, а коли виникла потреба, то спокійним і впевненим голосом поясніть свій вчинок.
9. Не бійтеся.
Наперед продумайте варіанти, як ви будете діяти, якщо що щось піде не так. Пам’ятайте, щоб підняти самооцінку негативний досвід, необхідний більше, ніж позитивний.
10. Дозвольте собі бути недосконалим.
Якщо ви робите щось гірше, ніж інші – не переймайтеся! Ніхто не може очікувати від вас бездоганності в усіх справах. Залиште цей перфекціонізм – ви робите те, що можете зробити, і в цьому, немає нічого поганого.
Нагадуємо, раніше ми писали про
7 звичок нещасливих людей.