Він перебуває на рівні з умінням повзати і ходити. Щоб збрехати, у дитини повинні бути певні навички: вміння планувати і передбачати, що скаже інша людина, щоб маніпулювати ним. Проте, всі знають, що говорити неправду - погано.
Вчені провели дослідження в 2010 році, яке показало, що більшість дорослих віддає перевагу правді (за 24 години вони жодного разу не збрехали). За весь час лише 5% людей сказали 50% неправди. Ті, хто зрідка збрехав, зізнаються, що намагаються боротися з цією звичкою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правда чи брехня: як і чому обманюють жінки Неврологи стверджують, що більшість використовують брехню для роботи. Справа в тому, що у брехні задіяні певні регіони мозку. Найчастіше людина бреше, коли втомилась або перебуває у стресовому стані. Дивно, коли люди бачать нечесність інших, можуть раціонально пояснити свою брехню.
Дослідження підтвердили, що людині легше брехати з кожним разом, якщо вона робить це часто.
Коли ми брешемо, в мигдалеподібному тілі нашого мозку спостерігається спалах активності - ділянка, яка відповідає за страх. Мозок негативно реагує на брехню свого носія.