Фраза "любити тишу" - це далеко не порожній звук. Виявляється, її любити треба, тому адже тиша позитивно впливає на людський мозок. До такого висновку прийшли американські вчені, які вивчили результати цілого ряду досліджень.
Автором вивчення впливу тиші на людину став учений на ім'я Деніел Гросс, який і оголосив остаточний вердикт. Дослідник з'ясував, що відсутність звуку допомагає людському мозку активізувати ділянки, що відповідають за пам'ять.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи може ожиріння впливати на структуру мозку?Як відомо, пісня, яка зовсім недавно грала, вщухне, мозок може продовжити її відтворювати. Це пов'язано з тим, що наш головний процесор продовжує працювати, через що у людини створюється ілюзія продовження відтворення.
Однак, на активізації пам'яті позитивний вплив тиші не закінчувався. Вчені також з'ясували, що під час затишшя мозок починає сортувати і структурувати отриману нами інформацію. Крім того, дослідження показали, що в тиші можуть виникати нові клітини мозку.
Тому побути в тиші необхідно кожному. Адже це не тільки дозволить структурувати наявну інформацію, а й дасть можливість нею правильно скористатися в майбутньому.