Хоча організм людини вивчений наукою дуже добре, досі поширюють помилки. Деякі залишаються дуже стійкими.
Міфи про тіло
Морква покращує нічний зір. Цей овоч багатий вітаміном А, благотворно впливає на очі і зір. Але він не робить його котячим і не дозволяє краще бачити в темряві.
Наука не знає, для чого потрібен апендикс. Багато хто з нас вважають, що апендикс - абсолютно даремний орган в кишечнику. У реальності, це резервуар мікробів, які допомагають боротися з хворобами. Також він допомагає формувати білі клітини крові і певні різновиди антитіл в перші роки життя.
У чоловіків з великими ступнями великий пеніс. Іноді на це нібито вказують і великі кисті рук, що теж неправда. Дослідники не змогли знайти кореляції між розміром стоп (кистей) і довжиною статевого члена.
При носовій кровотечі треба задерти голову вгору. Вважається, що так кров швидше зупиняється, але ця дія небезпечно. Збільшується ймовірність вдавитися і проковтнути кров. Навпаки, при початку кровотечі потрібно продути ніздрі. Спочатку крові витече більше, але носові проходи прочистяться.
При застуді потрібні антибіотики. Причиною простудних хвороб, включаючи грип і бурхливий нині COVID-19, є віруси. Проти них антибіотики абсолютно марні. А їх прийом зробить шкідливі бактерії в організмі резистентними, пише The Health Site.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?