Хірургічне втручання застосовується за необхідності.
цукровий діабет
Основною проблемою для пацієнтів із цукровим діабетом є повільне загоєння ран, швидка деструкція тканин та збільшення ризику післяопераційних ускладнень. Основною причиною є порушення мікроциркуляції при діабетичній ангіопатії.
У хворих з цукровим діабетом також знижена больова чутливість, що супроводжується не яскраво вираженим больовим процесом, що може стати причиною пізнішої діагностики гострих хірургічних захворювань. Тому дуже важливо регулярно відстежувати рівень цукру в крові та спостерігатися у ендокринолога.
Наявність цукрового діабету в анамнезі не є протипоказанням щодо оперативного лікування. Перед оперативним лікуванням рекомендується пройти дообстеження, щоб була можливість оцінити всі ризики післяопераційних ускладнень.
Для хворих з цукровим діабетом кращим методом наркозу в амбулаторній хірургі є місцева анестезія. Її перевага полягає в тому, що хворим не потрібно голодувати перед операцією. У післяопераційному періоді важливо відвідувати післяопераційні огляди хірурга для контролю загоєння післяопераційних ран.
Головне - постійно за собою наглядати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою