Часто, кожен з нас без видимих причин може відчувати певний дискомфорт у попереку або у нижній частині спини. Причиною тому є перевантаження м’язів або малорухливий, сидячій спосіб життя. Дехто поки молодий, не задумується над наслідками цього дискомфорту, який у подальшому, може переростати у нестерпний біль. Тож щоб такого не сталося, а ви завжди відчували себе добре, навіть якщо на заняття фізкультурою немає часу, фахівці радять носити
. Він здатен позбавити вас від болю, скорегувати поставу і допомогти при хворобах спини.
Отже, розберемося у тому, для чого потрібен бандаж для спини, та як його застосовувати. Адже потрібно розуміти, що правильно підібраний корсет стане запорукою вашого чудового самопочуття та виправить вже наявні незначні порушення хребта, якщо вони у вас є. Тож, якщо лікар рекомендував щоденне носіння корсету, відкиньте всі свої хвилювання. Нинішні корсети легкі, зручні та зовсім непомітні під одягом. Крім лікувальної функції, корсет виконує ще й профілактичну, так що ваша спина і постава завжди буде у тонусі.
3 основні правила використання поясу для спини
1. Корсет необхідно підібрати на основі лікарських рекомендацій. Дуже важливо, аби він ідеально підходив до вашої спини.
2. Корсет для спини необхідно носити протягом усього дня аби мати стовідсотковий результат від його використання.
3. Якщо у вас виявленні сильні порушення, то в цьому випадку призначається носіння двох видів корсетів для спини: нічного і денного.
Якими бувають корсети?
Корсети для спини мають поділ в залежності від того, з якого матеріалу вони виготовлені та яку проблему із здоров’ям за допомогою них можна вирішити. До прикладу, класифікація за жорсткістю відрізняє:
- корсети як жорсткі,
- напівжорсткі,
- еластичні.
За функціональними особливостями корсети можуть бути:
- виправляючими, тобто спрямовані на лiкування і виправлення захворювань спини,
- фіксуючі - призначені для фіксації конкретних відділів спини.
Все що вам потрібно, аби почати себе почувати краще – це обрати відповідний корсет. А допоможе вам у цьому лікар, який дасть відповідні рекомендації.
Потрібно пам’ятати, що будь яку проблему із спиною легше вирішувати на ранніх стадіях її виникнення. Саме тому, існують дитячі корсети для спини. Які зручні та надійні у використанні. Їх вибір та класифікація не відрізняється від дорослих.
При вагітності, за призначенням: корсет - хороший вибір!
Також існують бандажіі для вагітних. Вони потрібні для того, аби знизити навантаження на хребет та допомогти жінці у її щоденному пересування. Також носіння корсету для спини у період вагітності та після неї – це надійна профiлактика викривлень хребта і порушень опорно-рухового апарату після пологів. Тому радимо обов’язково скористатись нашими порадами та забезпечити собі впевненість у власному здоров’ї на майбутнє.
3 прості правила носіння поясу для спини
1. Як прокинулись вранці – першим ділом вдягніть корсет, або змініть його на денний, у разі, якщо ви користуєтесь і денним і нічним.
2. Корсет для спини не рекомендується одягати на шкіру, вдягніть лекгу натуральну футболку, а поверх – корсет.
3. Не стягуйте застібки і ремені на корсеті по максимуму, це може тільки зашкодити. Важливо, аби вам нічого ніде не перетискало і ви почувалися зручно.
Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете зробити правильний вибір на користь власного здоров’я, яке, як відомо, за гроші не купиш. Пам’ятайте, що ваше здоров’я – у ваших руках, а допомога спині - у корсеті!