Цей суглоб надзвичайно важливий для руху людини, але ми не звертаємо на нього увагу, аж доки не заболить.
колінний суглоб
Колінний суглоб грає одну з головних ролей у рухових функціях нижніх кінцівок, і є одними з найуразливіших суглобів організму, оскільки області мало м'яких тканин, здатних захистити його від різних травм. На нього припадає більша частина навантаження при ходьбі, у спорті, через що структури колінного суглоба швидко зношуються, що призводить до виникнення різних захворювань, здатних заподіяти суттєві обмеження функції колінного суглоба.
Вчасно виявлена патологія дозволяє вчасно провести лікування та запобігти подальшому розвитку ускладнень. При скаргах пацієнта на біль, хрускіт, обмеження рухливості, набряк або припухлість в колінах рекомендують ультразвукову діагностику, тому що можна легко виявити такі патології як ушкодження меніска, розтягування та розриви зв'язок, запальні процеси — артрит, тендиніт, синовіт, різні дегенеративні. тканини, і сухожиль, онкологічні процеси.
Наявність змін структури, товщини, контурів гіалінового хряща, суглобової поверхні говорять про наявність артрозу колінного суглоба. Остеоартроз колінних суглобів ускладнюється вторинним запальним процесом – синовіїтом, у третини хворих зустрічаються кісти Бейкера – це скупчення запальної рідини у підколінній сумці, що сполучається із суглобом.
Так чи інакше, а в такому випадку потрібне обстеження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою