Однак розплачуватися за зручність доводиться своїм здоров'ям: незадіяні м'язи з часом старіють, нерозтрачені калорії перетворюються на надлишки жиру, серцевий м'яз дає збій, з'являється задишка, що призводить до ще меншої кількості рухів - таким чином коло замикається.
Щоб цього не сталося потрібно постійно, щодня, багато рухатися. Зробити добову норму кроків не так вже й складно: просто замість поїздки на транспорті пройдіться пішки до офісу, або просто вийдіть на 1-2 зупинки раніше і прогуляйтеся, замість ліфта - пішки на свій поверх, і т. д. Проявляйте винахідливість.
А щоб ще краще мотивувати себе до руху - ведіть статистику, підраховуйте кількість пройдених кроків за допомогою простого, але дуже корисного гаджета - крокоміра.
Цікаві дослідження показують, що шанси почати вести здоровий спосіб життя зростають зі збільшенням уваги, яку ви приділяєте особистій статистиці. Поясню на прикладі: якщо ви будете зважуватися кожен день, то швидше скинете зайві кілограми або, якщо ви будете заміряти кількість випитої рідини, то швидше доведете необхідну норму до потрібного рівня (1,5-2 л на день) або, якщо ви будете вести щоденник харчування, то станете їсти менше жирного. І так у всьому.
В Америці навіть існує рух "Дай оцінку себе", прихильники якого заміряють все: від енерговитрат до рівня селену в крові. І це якнайкраще допомагає їм домагатися успіхів на шляху до здорового способу життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 способів схуднути без дієт та спортуКрокоміри бувають: механічні, електронно-механічні та електронні. Тут кожен вибирає для себе в залежності від цілей і стану здоров'я. Також для зручності всі крокоміри мають пристрої для закріплення на тілі, одязі або на поясному ремені.
Пам'ятаєте, який би тип крокоміра ви не вибрали, з ним ви однозначно почнете більше ходити, він відмінно стимулює активність і здоровий спосіб життя. Просто почніть і ви зрозумієте, що з крокоміром стали не просто більше ходити, а й зовсім по-іншому ставитися до руху.
Вперед до нових вершин і досягнень!