1. Нереалістичні цілі«Перекроїти» свої ноги за два походи в спортзал неможливо. Багато жінок очікують результатів уже через 2 тижні тренувань. Так не буває. Якщо ви будете сумлінно виконувати силові вправи на нижню частину тіла тричі на тиждень, чекайте змін не раніше 4-6 тижнів.
2. Ваша дієта не дружить зі стегнамиЯкщо ви хочете змінити свою зовнішність, потрібно звернути увагу на харчування. Білки, овочі, фрукти і корисні жири - основа вашого раціону. Вживання шкідливої їжі неприпустиме. Білки є будівельним матеріалом для м'язів, прискорюючи метаболізм, вони допомагаючи швидше позбутися від жирових відкладень.
3. Недостатньо займаєтесь кардіо.Якщо після 3 тижнів вправ на нижню частину тіла ви все ще не бачите результатів, пора додати в розклад кардіо. Мало часу? Спробуйте спінінг - велотренажери допомагають підтягнути м'язи. Ви будете спалювати від 420 до 780 калорій на годину. Ще одна альтернатива - підйом по сходах. Будь-який рух вгору допомагає задіяти м'язи активніше на 25%.
4. Ви не робите регулярні випадиВипади - проста вправа, для якої вам не потрібно навіть виходити з дому. Така вправа чудово тренує ноги, сідниці і стегна, бореться з целюлітом. З віком потреба працювати над м'язами ніг тільки зростає: жінки втрачають м'язові тканини,тому робити випади потрібно регулярно і сумлінно.
5. Ви не працюєте над іншими м'язами нігЛюбителі ходьби, бігу і велотренажерів, як правило, вже є володарями підтягнутих м'язів. Але для струнких, гарних з усіх боків ніг необхідна робота і над іншими групами м'язів, наприклад, м'язами внутрішньої сторони стегон. До того ж, нерівномірне навантаження може навіть призвести до травми колін. Вибирайте вправи, що адресовані на всі м'язи ніг.
6. Ви не викладаєтесь на тренуванняхЩоб розвивати м'язи, потрібно постійно виходити із зони їх комфорту. Як тільки повтори одних і тих же вправ перестають бути складними, пора підвищувати навантаження. Робити це потрібно поступово, але регулярно.
7. Вправи, які ви виконуєте вам не підходятьНе можна змінити свій тип статури, але його завжди можна вдосконалити. Якщо у вас худорляві ноги, уникайте бігу на тривалі дистанції. Замість цього робіть підйоми з вантажем або крутіть педалі велотренажера. Власницям коротких ніг не варто займатися важкою атлетикою, адже вони почнуть виглядати ще коротшими. Тут варто обмежитися випадами і присіданнями. Однак експерти одностайні в одному: якою б не була ваша фігура - силові вправи потрібні всім.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -
Як розпізнати ловеласа?-
Вітиліго: причини розвитку-
Яка шкода від пізньої вечері?