Коли хребет нормально розтягнутий, а хребці не здавлюють нервові волокна, поліпшується живлення тканин і проходження нервових імпульсів до різних органів. Тренуючи і подовжуючи хребет, ви в той же час зміцнюєте м'язи і зв'язки, які в подальшому підтримують хребет.
вправи на хребет
Результат – правильна постава. В організмі налагодяться процеси циркуляції крові. Зміцніють всі внутрішні органи, дихання стане глибшим, а клітини отримуватимуть більше кисню.
Описані нижче вправи роблять дуже м'який вплив, але, якщо ви страждаєте на які або захворюваннями хребта, то можете проконсультуватися лікарем, перш, ніж виконувати їх. Для підтримки хребта слід виконувати такі вправи:
1. Початкове положення: лежачи на спині, руки в сторони, долоні опущені вниз, стопи розташовуються на ширині плечей. Робити спіральні повороти вправо і вліво.
2.Початкове положення рук таке ж. Ноги схрещуються в області кісточок - права кладеться на ліву. Робити спіральні повороти вправо і вліво. Зробити 8 скручувань (по 4 в кожну сторону).
3.Початкове положення таке ж, тільки ноги міняються місцями: ліву ногу покласти на праву. Виконати ще 8 скручувань.
4.Початкове положення таке ж, тільки ноги міняються місцями. Робити скручування.
5.Початкове положення рук те саме , але обидві ноги згинаються в колінних і тазостегнових суглобах, а ступні стоять на підлозі (відстань між п'ятами дорівнює довжині гомілки). Робити спіральні повороти вправо і вліво.
6.Початкове положення те ж, як завжди, крім ніг: ліва витягнута і лежить на підлозі, а права зігнута в коліні і лежить зверху лівої так, що її кісточка розташована над коліном лівої ноги. Робити спіральні повороти тільки вліво.
7.Початкове положення те ж, ноги міняються місцями. Робити спіральні повороти тільки вправо.