Ви або ваша дитина заікаєтеся? Ця проблема не дає вам повноцінно жити.Що ж робити в такому випадку? Все просто! Головне - нічого і нікого не боятися і говорити на видиху.
заікання
Заїкання можна розглядати як судома або спазм м'язів, відповідальних за мову. Тому необхідно розслабити ці самі м'язи, прибрати зайву напругу під час промови. Ви маєте звикнути говорити спокійно . Якщо подивитися з боку на «заїку», то складається враження або може здатися, ніби невидима рука душить його. Саме так. Заїкуватий боїться, соромиться, ніяковіє. Страхи, різні і всілякі страхи - їх потрібно прибрати. Найпростіший спосіб - крикнути що завгодно в натовпі. Варто навчитися себе заспокоювати і відволікати від проблем.
Інший приклад, варто попросити свою дитину покликати вас, в той час відійдіть від дитини на певну відстань на вулиці.Саме ця права ставить ставку на те,що у вас пропадає зніяковілість при чужих людях.
Тут найважливіше - не реагувати на емоції і косі погляди оточуючих. Це головне правило при усуненні заїкання! Це і є - усунення страху перед суспільством, перед думкою сторонніх. Важливо показати, що оточують людей не треба боятися, вони хороші, їх любити і жаліти треба, і прощати теж. Навчіться говорити перед дзеркалом. Так,звісно ця вправа допоможе вам слідкувати за своєю вимовою і своєю поведінкою. Похваліть себе , скажіть собі кілька компліментів.
Дозвольте дитині кричати і голосно говорити! Постарайтеся не стримувати і не забороняти йому такі «витівки». Пам'ятайте, командний голос у майбутнього керівника тренується, ставиться і розспівується всюди. Якщо ж ви заікаєтесь - покричіть вдома, поговоріть голосно. Послухайте симфонічну музику,зокрема Моцарта. Вона чудово впливає на нервову систему, заспокоює та надає більшої впевненості в собі. Опісля прослуховування ви відчуєте спокій та умиротворення .
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому лікарі закликають батьків зберігати молочні зуби дітей?