У фахівців народної та консервативної медицини склалася стійка думка, що треба пити натщесерце оливкову олію в лікувальних цілях, а не інакше. Це пов'язано з тим, що в ранкові години організм людини здатний засвоїти всі корисні речовини і цінні компоненти в максимальному ступені. Також споживання масла з оливок вранці сприяє більш кращому очищенню організму протягом дня. Але слід врахувати, що олія оливи може спровокувати загострення деяких хронічних захворювань і значно погіршити стан здоров'я. Якщо ви збираєтеся пити олію з оливок натщесерце, тоді адекватно оціните його можливу шкоду й вивчіть всі протипоказання, а краще - проконсультуйтеся з лікарем.
Велику шкоду і масу негативних наслідків таїть в собі надмірне вживання рослинної олії оливи, як на голодний, так і на ситий шлунок. Олія з оливок - це потужний жовчогінний засіб, тому від нього краще утриматися при хворобах жовчного міхура, жовчнокам'яних захворювань і індивідуальної нестерпності. Також слід бути обережними в застосуванні цієї олії при будь-яких проблемах з шлунково-кишковим трактом, використовувати його тільки в якості харчової добавки і не більше двох столових ложок в день.
Відчуваючи найменший дискомфорт при його вживанні натщесерце, припиняйте всі подальші експерименти. Калорійність і жирність оливкової олії велика, не варто зловживати кількістю для смаження і заправки страв, це велике навантаження для травних органів і печінки людини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила схуднення з пшономПри всій цінності і користі оливкової олії, будьте обачні і обережні з вибором і споживанням в їжу, не слід зловживати олією в лікуванні, схудненні і раціоні свого харчування!