1. ДратівливістьСильні емоції не дають спати ночами, а мозок виробляє значні дози кортизолу. Через це частішає пульс, мозок отримує більше кисню і додаткову енергію, щоб впоратися зі стресом. Але постійний стрес змушує мозок обмежувати максимальний рівень кортизолу, і вам починає здаватися, що дні злилися в один великий і жахливий. Виправити ситуацію допоможе якісне тренування.
2. Відсутність сексуальних бажаньОчевидно, що якщо, ви думаєте про щось інше, то зловити грайливий настрій складно. Але справа не тільки в лібідо. Постійний стрес може вплинути на вироблення естрогену, який тримає в тонусі інтимні органи. Здоровий спосіб життя допоможе виправити цей недолік, до того ж варто підключити партнера і придумати щось новеньке в ліжку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волосся випадає через стрес3. Погано працює кишечникІ на нього впливає стрес! Він заважає щитовидній залозі виробляти потрібну кількість гормонів, які впливають на метаболізм. Якщо ситуація погіршується, виникають закрепи. Рецепти прості: спорт, рідина, збільшити споживання клітковини, за необхідності приймати ліки від цієї проблеми.
4. Погіршується стан шкіриПід час сильного стресу в крові зростає концентрація чоловічих гормонів, через які з'являються висипи на обличчі. Все це можна прибрати гормональними таблетками або спеціальними кремами, але краще одразу звертаттись до лікаря.
5. Погіршується пам'ятьПосттравматичні стреси (наприклад, коли кохана людина зрадила) впливають на гіпокамп - ділянку мозку, де зберігаються спогади. А якщо його робота порушена, з пам'яті пропадають факти, події і навіть цілі дні! І створити нові теж стає складніше.