Якщо правильно підготуватись до гінекологічного огляду, то можна уникнути сорому та дискомфорту на прийомі у лікаря. Деяка підготовка дозволяє полегшити роботу лікаря та забезпечує правильність аналізів. Відгуки в інтернеті свідчать, що
гінекологія Львів славиться якісними послугами у гінекологічній сфері. Тут знайдуть допомогу жінки з різними гінекологічними проблемами. Рекомендовано відвідувати гінеколога раз на пів року. Це допоможе діагностувати патологічні стани на ранніх стадіях.
Які питання ставить гінеколог?Прийшовши на прийом до лікаря гінеколога, варто розуміти, що йому потрібно ознайомитись з вашим анамнезом та історією хвороби. Так фахівець зрозуміє всі особливості організму його пацієнтки. Скоріше за все вам доведеться відповісти на кілька запитань.
1. Спочатку треба детально розповісти про свої скарги, якщо вони є. Лікаря потрібно повідомити про наявність відчуття свербежу, печіння, болю в інтимних ділянках.
2. Також перед оглядом потрібно згадати дату першого дня останньої менструації. Розкажіться фахівцю про ваші симптоми під час менструації.
3. Лікарю потрібно розказати про вагітності, аборти, викидні, пологи та ускладнення, які виникали.
4. Характеристика статевого життя також відіграє важливе значення. Потрібно розказати про наявність чи відсутність статевого партнера, кількість статевих контактів.
5. Не зайвою буде інформація про алергічні реакції на певні медикаменти.
Від вашої відвертості залежить якість огляду та лікування.
Що потрібно зробити перед прийомом у гінеколога?Прийом гінеколога може включати різні маніпуляції з використанням спеціальних інструментів. Іноді може знадобитись ультразвукове дослідження та інші види досліджень.
Перед прийомом обов’язково сходити в душ. Не варто використовувати якісь спеціальні засоби. Достатньо буде чистої проточної води. Не забудьте вдягнути чистку білизну. Добу перед оглядом варто відмовитись від статевих контактів. Також не варто використовувати дезодоранти для інтимної гігієни.
Перед процедурою також потрібно спорожнити сечовий міхур. Прийом антибіотиків може вплинути на результати аналізів.
Найкраще відвідувати лікаря у перші дні після менструації. Під час місячних огляди не проводять.