Дуже часто люди використовують грілку для того, щоб зігрітись у холодні вечори.
Використання грілки
Багато людей задаються питанням: чи можна спати з грілкою? Лікарі стверджують, що робити так не варто. За ніч гумова грілка остигає і перестає віддавати тепло, а навпаки, забирає тепло від тіла на себе. Через це частина тіла біля грілки може сильніше замерзнути. Щоб цього не сталося, краще прибрати грілку з ліжка, коли вона стане ледь теплою, або просто спати без неї.
Грілку можна прикласти до тіла, щоб зігрітися самому. При цьому вкрай важливо, щоб частина тіла, яка контактує з грілкою, не хворіла і не мала запальних процесів. Щоб не обпектися, між грілкою і тілом має бути мінімум два шари одягу.
Що не можна робити з грілкою?
Не можна лягати зверху на повну грілку. Через це вона може пошкодитися і ви обпечетеся. Якщо ви хочете прикласти грілку до спини — ляжте на живіт і розмістіть на спині грілку. Грілкою не можна обігрівати дітей — у них занадто ніжна шкіра. Не використовуйте грілку без перевірки. Після наповнення водою потрусіть грілку над раковиною, щоб переконатися, що предмет не протікає.
Чим небезпечна грілка?
Грілка на живіт — популярний в народі метод лікування болю в животі, але дуже небезпечний! При гострих запальних процесах в черевній порожнині застосування грілки може викликати ускладнення. Наприклад, можливий розрив апендициту. Класти грілку на живіт можна виключно за рекомендацією лікаря.
Грілку також не можна використовувати при травмах, ударах, пухлинах і будь-яких незрозумілих болях. Вплив тепла може серйозно погіршити травму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу