Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Аденоїдіт

Категорія: 

Аденоїдіт - гостре запалення носоглоткового мигдалика. У немовлят і дітей раннього віку це захворювання перебігає тяжко, з високою температурою тіла. Спочатку виникає слизово-гнійний наліт на мигдалику, за 1-2 доби з'являється слизово-гнійна смужка на задній стінці ротової частини глотки, а відтак відбувається перехід процесу на сусідні органи (риніт, фарингіт, отит). У немовлят спостерігаються бронхо-легеневі ускладнення, розлади травлення, збільшення шийних лімфовузлів. У старших дітей та у дорослих перебіг захворювання переважно легкий. Відзначаються субфебрильна температура тіла, пекучий біль за м'яким піднебінням, ринофарингіт із смужкою гною на задній стінці ротової частини глотки.
Лікування проводять так само, як і при риніті. Призначають закапування в ніс 1-2 % розчину протарголу; немовлятам та дітям раннього віку - антибіотики (лікування в співпраці з педіатром).
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus