Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Аднексит

Категорія: 

Аднекситом називають запальний процес у придатках матки (яєчники, труби, зв'язки), який може виникати як низхідним так і висхідним шляхом. При висхідному зараженні з матки мікроорганізми проникають в маткові труби, при цьому у запальний процес залучаються всі шари.
Накопичуючись в матковій трубі запальний ексудат може призвести до слипчивому процесу, в наслідок чого утворюються мішечкуваті освіти.
При попаданні мікроорганізмів в яєчники тут же утворюються гнійні порожнини. Простими словами, яєчник перетворюється в мешотчатое гнійне освіту.
Основні симптоми аднекситу: хворобливі відчуття внизу живота, нудота, блювання, підвищення температури тіла до 38-40 °С, дизуричні явища, виділення гнійного характеру з статевих шляхів.
Вираженість цих симптомів залежить від реактивності вірулентністю мікроорганізмів і збудників. Для встановлення точного діагнозу необхідно здати відповідні аналізи: аналіз сечі, УЗД, мазок. На УЗД можна виявити розширені маткові труби. Мазки дозволять виявити підвищену кількість лейкоцитів, гонококи, спори дрожжеподобного грибка, трихомонади.
У деяких випадках клінічна картина даного захворювання стерта, але при цьому спостерігаються деструктивні зміни в придатках матки. При діагностиці даного захворювання найбільш дієвим вважається лапароскопія. Саме ця процедура допоможе визначити запальний процес придатків або матки, а також вираженість даної хвороби.
Хронічний аднексит - це підсумок перенесеного раніше підгострого або гострого запального процесу придатків. Захворювання може перерости в хронічний, якщо своєчасно і неправильно лікувати хворобу. Хронічна форма даного захворювання може супроводжуватися активним розвитком запальних інфільтратів. Наслідком підгострого або гострого аднекситу є спайковий процес. Хвороба має затяжний перебіг з можливими періодичними загостреннями.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus