Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Деліріозний синдром

Категорія: 

Деліріозний синдром - потьмарення свідомості, яке поєднується з множинними рухомими сюжетними галюцинаціями, переважно зоровими, іноді з відповідними їм за змістом слуховими (шум, музика, гуркіт, часом слова), смаковими та іншими галюцинаціями, що безпосередньо стосуються хворого, неприємні для нього, часто мають застрашливий характер. Емоційний стан та поведінка хворого прямо залежать від змісту галюцинаторно-ілюзорного сприйняття. Після деліріозного стану зберігаються яскраві, але не завжди зв'язні спогади. Яскравість і багатство спогадів обернено пропорційні ступеневі оглушеності і прямо пропорційні яскравості галюцинаторних образів. Унаслідок галюцинаторних переживань хворий може вчинити агресивні дії.
Невідкладна допомога полягає у введенні 2-6 мл 2,5 % розчину аміназину і 2 мл кордіаміну внутрішньом'язово та негайній доставці хворого до лікаря-психіатра.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus