Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Епідидиміт

Категорія: 

Эпидидимитом називають запальний процес, місцем локалізації якого є придаток яєчка. Запалення носить бактеріальний характер, може бути наслідком простатиту або уретриту. У деяких випадках при поширенні запального процесу на яєчко з придатка розвивається епідідімоорхит. За клінічним перебігом, фахівці виділяють гострий і хронічний епідидиміт, за морфологічними ознаками: гнійний або інфільтративний, серозний. Хронічна форма захворювання може виникнути в результаті перенесеного раніше гострого захворювання.

Причинами гострого епідидиміту у більшості хворих вік яких старше тридцяти п'яти, а також у дітей є грамнегативні уропатогены (кишкова паличка). У чоловіків до тридцяти п'яти років, які активно живуть статевим життям, найпоширенішою причиною є мікроорганізми, які передаються статевим шляхом (хламідії і гонококи).
Бактерії, які викликають хворобу, потрапляють в придаток яєчка з інфікованих сечовипускального каналу і передміхурової залози. Розвитку даного захворювання можуть також сприяти тривале статеве збудження, травми, переохолодження.
У деяких випадках хвороба може розвиватися після перенесеної операції на передміхуровій залозі.

Основні симптоми
Що ж стосується гострої форми, можна сказати, що вона починається різко підвищення температури, виникненням сильної болі в нижній частині живота і паховому каналі, яка вже через годину або дві години локалізується в одній половині мошонки. Іноді можливі виділення з сечовипускального каналу.
Хронічна форма зумовлена ущільненням і збільшенням придатка яєчка, незначними больовими відчуттями.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus