Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Лупа

Категорія: 

На сьогоднішній день лупа є найпоширенішим підступним ворогом волосся. Більшості вона приносить значні незручності. Лупа обумовлена появою безлічі пухких білих лусочок на шкірному покриві волосистої частини голови, переважно в потиличній області.

У більшості випадків лупа є супутницею себореї, але може бути пов'язана з порушенням обмінних процесів в людському організмі або неправильний догляд за волоссям. Більшість вчених стверджують, що лупа це інфекційна хвороба.

Клітини шкіри голови і оновлюються приблизно кожні двадцять вісім днів, а старі залишаються на поверхні шкіри ороговевшими і мертвими лусочками. Іноді лупа може бути зовсім непомітна, однак неякісні та невідповідні шампуні, укладання волосся феном, хвороби і стреси можуть призводить до надмірного оновленню клітин, а відповідно і появи величезної кількості лупи.

Лупа може доставляти чимало занепокоєння як жінкам, так і чоловікам. На думку фахівців, кожен третій чоловік страждає від цього захворювання. Головними причинами виникнення лупи є нестача вітаміну А, групи В, перенапруження, пересушування шкіри голови, неправильний догляд за волоссям, порушення шлунково - кишкового тракту.

Пухкі дрібні лусочки сухий лупи розподіляються по всій поверхні голови або переважно в тім'яної і лобової областях. При перхоте саловиділення знижено, поступово волосся стають сухими і ламким, збільшується їх випадання, турбує свербіж.

У разі, якщо лупа виникає при підвищеному салоотделении (при себореї) лусочки просочуються сальним секретом, стають жовтуватими та шаруватих, волосся швидко склеюються і брудняться, стають жирними, часто виникає свербіж, неприємно лисніють. Це пов'язано з тим, що жир закупорює протоки потових і сальних залоз і діє дратівливо на нервові закінчення. При виявленні цієї проблеми радимо звернутися за консультацією.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus