Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Остеопороз

Категорія: 

Остеопорозом називають захворювання, при якому відбувається ураження кісткової тканини, в результаті чого утворюються пори - порожнечі. Через остеопорозу наші кістки стають доволі крихкими і можуть ламатися навіть при незначних навантаженнях. Наприклад, при незначному ударі або ударі, при пораненні книги на ногу. Згідно зі статистичними даними , на сьогоднішній день остеопороз є найпоширенішим захворюванням кісткової тканини. У більшості випадків ним хворіють жінки, в той час як чоловіки менш схильні до цієї хвороби.

Варто відзначити, що остеопороз ніколи не проявляється просто так. Він може виникнути як результат будь - яких порушень у людському організмі. У більшості випадків до значного зменшення кількості кісткової тканини призводять збої в обміні речовин.

Факторами ризику виникнення даного захворювання є вік, травми та переломи, спадкові порушення обміну речовин, тривалі період куріння, проблеми з травленням, алкоголізм, велика кількість вагітностей, зміна гормонального фону.

Іноді остеопороз може розвиватися у жінок в клімактеричний період, а виникає захворювання через зниження вироблення статевих гормонів. Так як статеві гормони мають величезний вплив на стан кісткового обміну речовин, і якщо є їх недолік відбувається розрідження кісткової тканини (за вимивання кальцію). Ще однією причиною остеопорозу є прийом деяких лікарських препаратів, наприклад при тривалому застосуванні стероїдних ліків в людському організмі відбуваються гормональні перебудови з-за чого і страждає кісткова тканина.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus