Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Параметрит

Категорія: 

Параметрит - запалення навколоматкової клітковини. Збудниками можуть бути стафілокок, стрептокок, кишкова паличка та ін. Частіше виникає після патологічних пологів, абортів, операцій на статевих органах.

Клініка параметриту


До ранніх проявів належать постійний біль у низу живота, в крижах, попереку; підвищення температури тіла до 38-39 °С, тахікардія, біль голови, спрага, сухість у роті, погіршення самопочуття, порушення сну, апетиту. При піхвовому дослідженні визначають виразну болючість матки; дещо пізніше виникає інфільтрат збоку від матки, рідше ззаду або спереду від неї. Консистенція інфільтрату спершу м'якувата, згодом стає щільною. Нагноєння інфільтрату в наш час трапляється рідко.

Лікування параметриту


Лікування проводить лікар-гінеколог із використанням антибактеріальних, десенсибілізуючих, загальнозміцнювальних препаратів. При підозрі на нагноєння інфільтрату проводять його пункцію через піхву. Наявність гною в пунктаті є показанням до розтину абсцесу і дренування параметрію, після чого призначають лазерну терапію.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus