Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препарати“Бостон удосконалений” Очищувач

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: стерильний, концентрований, однорідний, поверхнево-активний розчин;

склад: 1мл розчину містить: цедепалу TD-403 MFLD (ефір алкілового cульфату і Родапекс)– 263,1 мг, силоїду 244FP (силікагель) – 19,44 мг, фосфаміду-PTC – 1,78 мг, макону ОР-9 (алкіл фенол етоксильований і тритон Х-100) – 3,57 мг, натрію хлориду – 80,27 мг;

допоміжні речовини: натрію фосфат двоосновний, титандіоксид, вода очищена.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості. Очищувач розпушує і видаляє накопичений наліт, стійкі відкладення з контактних лінз, а також запобігає накопиченню в’язкоголипкого білка та ліпідних відкладень.

Показання для застосування. Для очищення фтор силіконакрилатових, силіконакрилатових та твердих поліметил акрилатових газопроникних контактних лінз від накопиченого нальоту, упорних відкладень, а також для запобігання від накопичень в’язкого липкого білка та ліпідних відкладень після кожного зняттята перед кондиціюванням.

Спосіб застосування та дози.

Вимити руки з милом.

Відразу, після видалення лінзи з ока помістити її на долоню, змочити двома (2)- чотирма (4) краплями “Бостон удосконалений” Очищувач і протягом двадцяти (20) секунд подушечкою вказівного пальця іншої руки обережно протирати лінзу (з обох сторін), здійснюючи рухи по прямій лінії. Залишки Очищувача видалити шляхом ретельного промивання лінз під проточною водою.

Покласти лінзи в контейнер і залити свіжим “Бостон удосконалений”Розчин для кондиціювання. Залишити лінзи у контейнері мінімум на чотири (4) години (або на всю ніч).

Побічна дія. Побічна реакція не спостерігається.

Протипоказання. Не допускати потрапляння розчину в очі. При випадковому потраплянні розчину в очі необхідно відразу зняти лінзи, якщо вони були вставлені, і промити очі холодною проточною водою до повного видалення очищувача.

Особливості застосування. Розчин не призначений для очищення м’яких гідрофільних контактних лінз. Не допускати потрапляння розчину в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Заборонено змішувати розчин з іншими рідинами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних для дітей місцях, при кімнатній температурі протягом 2 років з дня випуску та 90 днів після розкриття флакону.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus