Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиАденол форте

-


Аденол форте

Код: G04CX04

Урологічні


Інструкція


Загальна характеристика :

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина;

склад: 1 флакон розчину містить 10 мл спиртового екстракту бруньок тополі чорної;

допоміжні речовини: вода бідистильована.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що використовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. G04С Х 04**

Фармакологічні властивості. Аденол Форте являє собою суміш високомолекулярних органічних сполук в оптимальному співвідношенні. Має спрямовану дію на центри, які відповідають за нормальне функціонування передміхурової залози; сприятливо впливає на статеву функцію. Регулює моторику товстого кишечнику, сприяє нормалізації рівня глюкози в крові.

Фармакокінетика. Складові компоненти екстракту бруньок тополі чорноїресорбуються через слизову оболонку травного тракту. Більша частина салігенінуу печінці та крові окислюється до саліцилової кислоти і у цій формі виводиться з сечею. Приблизно 86 % саліцину – салігеніну ресорбується і через декілька годин концентрація цієї речовини у крові залишається дуже високою.

Показання для застосування.

Доброякісна гіпертрофія передміхурової залози, особливо у хворих на цукровий діабет.

Деякі порушення функції товстого кишечнику.

Порушення статевої функції.

Спосіб застосування та дози. Розчин застосовують внутрішньо по 40 мл після їжі; після прийому препарату необхідно протягом 1 години утримуватися від вживання їжі та рідини. На початковій стадії захворювання тривалість курсу становить 2-3 місяці, в більш важких випадках – 3-4 місяці.

Періодичність прийому залежить від віку. Чоловікам увіці до 50 років призначають 1 раз у 6 днів; від 50 до 60 років – 1 раз у 7днів; від 60 до 70 років – 1 раз у 8-9 днів; після 70 років – 1 раз у 10 днів. З метою профілактики доброякісної гіпертрофії передміхурової залози АденолФорте призначають 1 раз у 10 днів протягом 2-3 місяців з повторенням курсу через 3 місяці. Для дозування потрібно використовувати кришку від флакона, ємність якої дорівнює 10 мл.

Побічна дія. При використанні в рекомендованих дозах побічних ефектів не виявлено. Можливі реакції підвищеної чутливості.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. При одноразовому десятикратному передозуванні препарат може негативно впливати на функцію печінки.

Особливості застосування. Лікувальний ефект помітно підвищується при дотриманні фруктово-молочно-овочевої дієти. Необхідно обмежити вживання м’яса, риби, яєць, спецій, алкоголю та кави.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не вивчалася.

Умови та термін зберігання. Зберігати у темному місці при кімнатній температурі. Термін зберігання – 3 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus