Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиДаларгін

ЗАТ Біолік


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико–хімічні властивості: біла пориста маса, легкорозчинна у воді та спирті. Може мати запах оцтової кислоти. У медичній практиці застосовується у вигляді прозорого, безбарвного розчину (рН 5,0 – 7,0), який готують з ліофілізованого порошку;

склад: 1 ампула містить 1 мг даларгіну ліофілізованого.

Форма випуску. Ліофілізований порошок для приготування розчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Різні препарати, що стимулюють метаболічні процеси

. Код АТС CА 02Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Пептидна сполука (тирозин-2-аланіл-гліцин-фенілаланіл-лейцил-аргініну діацетат), до структури якої входять залишки 6 амін окислот. Даларгін відноситься до засобів, які регулюють метаболічні процеси. Препарат прискорює загоювання виразок шлунка та 12-палої кишки, знижує кислотність шлункового соку за рахунок анти секреторної активності. Даларгін має також гіпотензивний вплив. Спостерігається позитивний вплив Даларгіну на психічні функції хворих на алкоголізм.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Загострення виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки в разі довго тривалого рубцювання виразки; у складі комплексної терапії об літеруючих захворювань нижніх кінцівок; порушення психічного стану при алкоголізмі, панкреатит, панкреанекроз.

Спосіб застосування та дози. Даларгін вводять внутрішньом’язово та внутрішньо венно. Розчини для ін'єкцій готують безпосередньо перед застосуванням. Вміст ампули розчиняють в ізотонічному розчині натрію хлориду. Разова доза Даларгіну дорівнює 1 мг. Внутрішньом’язово вводять 1 мл розчину, внутрішньо венно – 5 – 10 мл.

Внутрішньом’язові ін’єкції роблять 2 рази на добу, внутрішньо венні – 1 раз на добу. За необхідності разову дозу збільшують до 2 мг, добову (при внутрішньом’язовому введенні) – до 5 мг. Курс лікування триває 3-4 тижні. Загальна доза Даларгіну на курс лікування становить 30 – 50 мг. При психічних розладах алкогольного генезу внутрішньо венно вводять 1 мг препарату в 10 мл ізотонічного розчину натрію хлориду.

При гострому панкреатиті препарат вводять внутрішньо венно: в перший день – 2 мл, потім по – 5 мл 1-2 рази в день. Курс лікування – від 4 до 6 днів.

При панкреанекрозі вводять внутрішньо венно по 5 мл 3-4 рази на добу ( через 6 – 8 годин). Курс лікування - від 2 до 6 днів.

Побічна дія. При застосуванні Даларгіну можливе зниження артеріального тиску.

Протипоказання. Виражена гіпотензія (при схильності до гіпотонії), вагітність.

Передозування. Не описане

Особливості застосування. Обмеження до застосування – період лактації та дитячий вік (не має інформації про застосування). Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні авто транспортом не вивчена. Досвід застосування у дітей відсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Якщо існує виражена больова симптоматика, одночасно з Даларгіном призначають антацидні засоби.

Умови та термін зберігання. Зберігають в захищеному від світла місці при температурі не вище 20 °С. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 1 мг в ампулах; по 10 ампул у коробках.

Виробник. ЗАТ Біолік.

Адреса. 61070, Україна, м. Харків, Помірки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus