Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиЕкстракт алое

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло-жовтого до коричнево-червоного кольору із слабким фруктовим запахом. Допускається наявність каламуті, що при зберіганні випадає в осад, який при збовтуванні ампули перерозподіляється у рівномірну каламуть;

склад: екстракталоє сухого (в перерахунку на суху речовину)-от 2,9 г до 4г (відповідно до показника окислювальності);

допоміжні речовини: натрію хлорид.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на метаболічні процеси.

Код АТС А 16А Х 10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Біогенний стимулятор. Водяний екстракт з консервованого (витриманих при зниженій температурі у темряві), свіжого або висушеного листяалое або водяний розчин екстракту алое сухого з доданням натрію хлориду.

Препарат бере участь у нормалізації тканинного метаболізму, стимулюючи регенерацію тканин.

Показання для застосування. Прогресуюча короткозорість, міопічнийхоріоретиніт, блефарит, кон’юнктивіт, кератит, помутніння склоподібного тіла, виразкова хвороба шлунка і дванадцяти палої кишки.

Спосіб застосування та дози. Дорослим: підшкірно по 1 мл (максимальна добова доза 3 - 4 мл); дітям: до 5 років підшкірно - 0,2 - 0,3 мл, старше 5років - підшкірно 0,5 мл. Тривалість курсу лікування 30 - 35 ін’єкцій. Повторний курс лікування проводять з перервою 2 - 3 місяці.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, тяжкі серцево-судинні захворювання, артеріальна гіпертензія, вагітність, гострі шлунково-кишкові розлади, тяжкі форми нефрозонефриту.

Передозування. Відчуття напливу крові до органів малого тазу, підсилення менструальних кровотеч, підвищення тонусу матки при вагітності.

Особливості застосування. Можливе болюче відчуття у місці ін’єкції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Потенціює дію проносних засобів, а також препаратів, стимулюючих кровотворення.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 15°С до 30°С. Термін придатності - 3 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus