Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиНабір для лікування і профілактики грипу

ТОВ НПП Фармаклон, РФ


Інструкція


Загальна характеристика:

міжнародна назва: interferon gamma;

основні фізико-хімічні властивості: розсипчаста або пориста маса білого кольору, гігроскопічна.

склад: 1 флакон містить інтерферону-гамма 100 000 MО;

допоміжні речовини: маніт.

Форма випуску. Ліофілізат для приготування розчину для інтраназального застосування.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Код АТС L03A В 0З.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Інгарон – рекомбінантний інтерферон-гамма людини складається з 144 амін окислотних залишків (а. з.), позбавлений перших трьох а. з. Cys-Tyr-Cys, заміщених на Met. Молекулярна маса 16,9 кДа. Отриманий шляхом мікро біологічного синтезу у рекомбінантному штамі Escherichia coli і очищений колон очною хроматографією, питома противірусна активність на клітинах (фібробласти людини), інфікованих вірусом везикулярного стоматиту, становить 2×107 ОД на мг білка. Інтерферон-гамма (імунний інтерферон) є найважливішим протизапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4 Th1 клітини і CD 8 цитотоксичні суп ресорні клітини. Макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити мають рецептори до інтерферону-гамма. Активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їх бактерицидність, цито токсичність, продукцію ними цитокінів, су пероксидних і нітрооксидних радикалів (тим самим спричиняючи загибель внутрішньоклітинних паразитів). Інтерферон-гамма блокує реплікацію вірусних ДНК і РНК, синтез вірусних білків і зрілих вірусних часток. При цьому спричиняє цитотоксичну дію на вірус-інфіковані клітини.

Інгібує В-клітинну відповідь на інтерлейкін-4, пригнічує продукцію імуноглобулінів і експресію СВ 23-антигену. Є індуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок ауто реактивним клонам. Скасовує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію і генерацію лімфокін активованих кілерів. Активує продукцію білків гострої фази запалення, підсилює експресію генів С2 - С4 компонентів системи комплементу.

На відміну від інших інтерферонів підвищує експресію антигенів ГКГС як I так і П класів на різних клітинах, причому прискорює експресію цих молекул навіть на тих клітинах, що не екс пресують їх конститутивно. Тим самим підвищується ефективність і здатність розпізнавання антигенів Т-лімфоцитами. Інтерферон-гамма блокує синтез b-TGF, відповідального за розвиток фіброзу легень і печінки.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу та інших гострих респіраторних захворювань. Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу пташиного походження.

Спосіб застосування та дози. Інтраназально. Вміст флакона розчиняють у 5 мл води для ін’єкцій.

Дорослим і дітям старше 7 років при перших ознаках захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання – по 2 краплі в кожну ніздрю (після їх очищення від слизу) 5 разів на добу протягом 5 - 7 днів.

Для профілактики гострих інфекційних захворювань і грипу при контакті з хворим та/або при переохолодженні – по 2 - 3 краплі у кожну ніздрю через день за 30 хв до сніданку протягом 10 днів.

При одноразовому контакті достатньо одного закапування.

Після закапування рекомендується зробити легкий масаж пальцями крил носа протягом кількох хвилин для рівномірного розподілу препарату в носовій порожнині.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Індивідуальна гіпер чутливість до інтерферону-гамма або будь-якого іншого компонента препарату; ауто імунні захворювання; розсіяний склероз; цукровий діабет; вагітність і лактація; дитячий вік до 7 років.

Передозування. Випадки передозування не відмічались.

Особливості застосування. Введення препарату шляхом ін’єкцій категорично заборонено!

Немає даних щодо впливу препарату на керування автотранспортними засобами або роботу зі складними механізмами, що потребують підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування інтраназальних судинозвужувальних препаратів не рекомендується (сприяє додатковому висушуванню слизової оболонки носа).

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Препарат не підлягає пере контролю та подовженню терміну придатності після його закінчення.

Розчин препарату зберігати не більше 10 днів у холодильнику (не заморожувати).

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. Ліофілізат для приготування розчину для інтраназального введення по 100 000 МО у флаконі №1.

Виробник. ТОВ “НПП “Фармаклон”.

Адреса. Російська Федерація, 142279, Московська область, Серпуховський район, сел. Оболенськ, корп. 72 “А”.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus