Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиНатрію тетраборату розчин

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості:прозора, безбарвна сиропоподібна рідина без запаху;

склад:

1 мл розчину містить: натріютетраборату – 0,2 г;

допоміжна речовина: гліцерин ( 85% ).

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезинфікуючі засоби. Код АТС DO8AX10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості препарату обумовлені активністю компонентів, що входять до складу препарату. Натрію тетраборат має виражений антисептичний ефект. Гліцерин зменшує місцево подразнюючу дію натрію тетраборату, а також сприяє прискореній дії препарату через шкірні покрови та слизові оболонки. Препарат виявляє бактерицидну дію стосовно окремих видів коків та бактерій, а також виявляє фунгіцидну дію щодо трихомонад та дріжджових грибів роду Candida.

Фармакокінетика. Невивчалась.

Показання для застосування. Мікози шкіри, стафілококові піодермії, поверхневі ерозії шкіри з супутньою вторинною інфекцією. У стоматологічній практиці використовують при пародонтозі, гінгівіті, стоматиті, альвеолярній піореї з утворенням кишень. У гінекології препарат використовують прикольпітах, вульвовагінітах.

Спосіб застосування та дози. Препарат використовують тільки як зовнішній засіб (для змазування та аплікацій при пролежнях, опрілостях та тріщинах шкіри, для спринцювань при кольпітах). Для полоскань, спринцювань препарат застосовують приготуванням розчину —

однієї чайної ложки препарату в одній склянці теплої води ( 2 - 3 разина день ). Уражені ділян-

ки шкіри змазують препаратом 2 - 3 рази на день. Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та терапевтичного ефекта.

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості до препарату і тривалому його засто-

суванні можливий розвиток місцевих алергічних реакцій, подразнення шкіри та слизових оболонок.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до препарату, порушення функції нирок, вагітність; не можна застосовувати препарат для лікування новонароджених та дітей 1-го року життя.

Передозування. При попаданні препарату через рот можливе виникнення гострих та хронічних реакцій: тошнота, блювання, діарея, шкірний висип, головний біль, судоми, у поодиноких випадках шоковий стан. В разі передозування необхідно припинити лікування препаратом, змити препарат водою зі шкірних покривів.

Особливості застосування. Лікування препаратом слід проводити з обережністю ухворих з порушеною функцією нирок, вагітних та матерів, що годують груддю, при підвищеній чутливості до медикаментів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні з іншими препаратами можливе посилення як специфічної активності, так і токсичності лікарського засобу. Слід уникати одночасного застосування протигрибкових антибіотиків місцевого застосування, таких як гризеофульвін, клотримазол, препаратів, доскладу яких входить фенол, борна кислота, а також гормональних препаратів. При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування можуть виникати алергічні реакції.

Умови та термін зберігання. При температурі від 15 0С до 25 0Ста у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus