Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиНейровін

Мікро Лабс Лімітед, Індія


Нейровін

Код: N06BX18

Ноотропи


Інструкція


Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить вінпоцетину 5 мг або 10 мг;

допоміжні речовини: лактоза (фарматоза DCL15), целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, натрію кроскармелоза, тальк, магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі і ноотропні засоби. Код АТС N06B X18.

Клінічні характеристики.

Показання. Неврологічні порушення мозкового кровообігу, стани після інсульту, ішемічний інсульт, деменція, церебральна дисфункція, атеросклероз, афазія, апраксія.

В офтальмології: хронічні судинні захворювання (діабетична ретинопатія, ангіоспазм і тромбоз центральної артерії сітківки ока).

Зниження гостроти слуху судинного генезу, хвороба Меньєра.

Протипоказання. Декомпенсована ішемічна хвороба серця, аритмія, вагітність, період годування груддю, індивідуальна чутливість до вінпоцетину.

Спосіб застосування та дози. На початку лікування вінпоцетин рекомендовано застосовувати по 5 – 10 мг 3 рази на добу під час або зразу після їжі. Для підтримуючої терапії призначають по 5 мг 3 рази на добу, під час або відразу після їжі. Курс лікування становить 1 – 2 місяці.

Побічні реакції. Препарат звичайно переноситься добре, але можуть виникати такі реакції:

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, екстрасистолія, незначне зниження артеріального тиску;

З боку травного тракту: нудота, печія, сухість у роті;

З боку центральної нервової системи: порушення сну, головний біль, запаморочення, слабкість;

Інші: гіперемія шкіри, алергічні реакції шкіри.

Передозування. Випадки передозування не зареєстровані.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування протипоказане.

Діти. Дані про застосування у дітей відсутні. Тому не слід застосовувати даний лікарський засіб дітям.

Особливості застосування. Слід з обережністю призначати пацієнтам зі стенокардією, декомпенсованим хворим із брадикардією, у яких на ЕКГ спостерігається подовження інтервалу QT. При геморагічному церебральному інсульті лікування препаратом припустиме тільки після стихання гострих явищ (звичайно через 5 – 7 днів).

У похилому віці чутливість мозкових судин до релаксуючої дії препарату зростає, що зумовлено сенсибілізацією при старінні системи аденілатциклази-цАМР.

У разі чутливості до лактози необхідно врахувати, що кожна таблетка Нейровіну містить 134,6 мг лактози.

Внаслідок відсутності у вінпоцетину гепато- і нефротоксичної дії немає необхідності корегувати дозу у пацієнтів із захворюванням печінки та нирок.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами. Застосування не рекомендується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії. У пацієнтів що застосовують Варфарин разом з вінпоцетином, спостерігається незначна зміна протромбі нового часу. Подібні зміни мінімальні, однак у таких пацієнтів рекомендується проводити моніторинг показників коагулограми. Інших взаємодій з лікарськими засобами у вінпоцетину не знайдено.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Вінпоцетин поліпшує мозковий кровообіг і мозковий метаболізм, підвищує переносимість ішемії мозку. Ефект реалізується за рахунок комплексного механізму дії. Вибірково та інтенсивно посилює мозковий кровотік і церебральну фракцію хвилинного обсягу крові, знижує опір судин головного мозку, не впливаючи на параметри системного кровообігу (артеріальний тиск, хвилинний об’єм крові, частоту пульсу, загальний периферичний опір судин). Посилює насамперед кровопостачання ураженої, ішемізованої ділянки головного мозку, не викликаючи феномену „обкрадання”, при цьому кровопостачання інтактної ділянки не змінюється. Поліпшує мікро циркуляцію в головному мозку, гальмує агрегацію тромбоцитів, знижує підвищену в’язкість крові, збільшує еластичність еритроцитів і блокує поглинання ними аденозину. Покращує переносимість гіпоксії клітинами головного мозку, сприяючи транспорту кисню до тканин. Посилює поглинання і метаболізм глюкози, який переключається на енергетично більш вигідний аеробний шлях, стимулює анаеробний метаболізм глюкози шляхом гальмування фосфодіестерази і активації аденілітциклази, що призводить до підвищення концентрації цАМФ і катехоламінів у мозку.

Фармакокінетика. При застосуванні внутрішньо швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті; біодоступність становить 70%. Максимальна концентрація в крові досягається через 1 год. Легко проникає крізь гістогематичні бар’єри, у тому числі крізь гематоенцефалічний бар’єр. Метаболізується в печінці з утворенням декількох метаболітів, основними з яких є аповін камінова кислота і гідроксивінпоцетин, які мають фармакологічну активність. Екскретується із сечею і жовчю, в основному у вигляді метаболітів, кон’югованих із глюкуроновою кислотою. Період напів виведення становить 5 год.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 5 мг - круглі, плоскі, зі скошеними краями, білого або майже білого кольору таблетки, не вкриті оболонкою з розподільчою рискою на одному боці.

таблетки по 10 мг - круглі, плоскі, зі скошеними краями, білого кольору таблетки, не вкриті оболонкою з розподільчою рискою на одному боці.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі

до 25 º С.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Назва виробника. Мікро Лабс Лімітед.

Адреса. 92, Сіпкот, Хосур – 635126, Індія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus