Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиНейровітан

“Аль-Хікма Фармасьютикалз”, Йорданія.


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки, вкриті цукровою оболонкою від рожевого до рожево-помаранчевого кольору, на зрізі таблетки спостерігаються вкраплення рожевого, помаранчевого та білого кольору;

склад: 1 таблетка містить

октотіаміну 25 мг,

рибофлавіну 2,5 мг,

піридоксину гідро хлориду 40 мг,

ціанокобаламіну 0,25 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний, лактоза моногідрат, повідон, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк, титану діоксид, желатин, сахароза, шелак, олія рицинова, FD&C жовтий № 6, FD&C червоний № 3, віск карнаубський, парафін твердий, вода очищена.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Комплекси вітамінів групи В без добавок.

Код АТС A11E А.

Фармакологічні властивості. Збалансований комплекс вітамінів групи В.

Фармакодинаміка. Дія препарату визначається вітамінами, які входять до його складу.

Октотіамін (комбінація вітаміну B1 і α-ліпоєвої кислоти) бере активну участь в обміні вуглеводів і жирів, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот. Потенціює дію ацетилхоліну, що бере участь у передачі нервового імпульсу. Відіграє важливу роль у регулюванні функцій м’язової і вегетативної нервової системи. Посилює тканинне дихання, покращує надходження кисню до клітин шкіри.

Рибофлавін (вітамін В2) входить до складу численних окисно-відновних ферментів. Бере участь у тканинному диханні і синтезі АТФ, синтезі вищих жирних кислот й інших процесах енергозабезпечення клітини. Виявляє антиоксидантні властивості, бере участь у кровотворенні, сприяючи підвищенню рівня гемоглобіну та еритроцитів. Покращує зір, підвищує сприйнятливість кольорів і адаптацію до темряви.

Піридоксин (вітамін В6) – компонент, необхідний для метаболізму амін окислот, жирів і вуглеводів, а також для синтезу фізіологічних регуляторів, таких як серотонін і гістамін. Бере участь у розщепленні холестерину, синтезі і живленні мієлінової оболонки периферичного нерва та аксону. Недостатність вітаміну В6 призводить до розвитку нейром’язової дистрофії і судом.

Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у білковому, жировому і вуглеводному видах обміну. Запобігає жировому переродженню печінки. Сприяє зниженню рівня холестерину у крові та його виведенню із кровоносних судин. Стимулюючи синтез білка, нормалізує процеси росту і розвитку. Регулює процеси кровотворення. Підвищуючи фагоцитарну активність лейкоцитів і активізуючи діяльність ретикулоендотеліальної системи, посилює імунологічний захист організму.

Фармакокінетика. Компоненти комплексу Нейровітан абсорбуються у тонкій кишці, зв’язуються з білками плазми, розподіляються в усіх тканинах. В організмі піддаються біо трансформації, виводяться переважно з сечею (як у незміненому стані, так і у вигляді метаболітів).

Показання для застосування. Лікування захворювань нервової системи: неврити, полі неврити, діабетичні неврити, невралгія, ішіалгія, міжреберна невралгія, невралгія трійчастого нерва, парестезія, периферичні нейропаралічі, параліч лицьового нерва, люмбаго, артралгія та міалгія.

Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо дорослим і дітям старше 3 років.

Дорослим та дітям старше 14 років призначають від 1 до 4 таблеток на добу.

Дітям віком 3 - 7 років призначають 1 таблетку на добу, віком 8 - 14 років - від 1 до 3 таблеток на добу.

Вагітним призначають 1 таблетку на добу. В післяпологовий період, період годування груддю - від 1 до 2 таблеток на добу.

Курс лікування – 2 - 4 тижні.

Побічна дія. Можливі диспепсичні розлади, алергічні реакції у вигляді дерматиту при підвищеній чутливості до вітамінів групи В.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. При лікуванні препаратом Нейровітан не можна вживати алкоголь. З обережністю застосовувати при нефролітіазі, виразковій хворобі шлунка та дванадцяти палої кішки у стадії загострення, злоякісних новоутвореннях.

Вагітність і годування груддю. У періоди вагітності та годування груддю препарат можна призначати, не перевищуючи рекомендовані дози, та з урахуванням співвідношення користь для жінки / ризик для плода (дитини).

Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. Не описаний.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Знижує ефект леводопи при одночасному застосуванні.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 - 25 °С у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері з ПВХ та фольги, 3 блістери в картонній коробці.

Виробник. “Аль-Хікма Фармасьютикалз”, Йорданія.

Адреса. 22328, а/с 182400 Амман, Йорданія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus