Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиПантексол ядран

«Ядран-Галенська Лабораторія д. д.», Хорватія


Інструкція


Загальна характеристика:

міжнародна назва: dexpanthenol;

основні фізико-хімічні властивості: гомогенний крем білого кольору зі специфічним запахом;

склад: 1 г крему містить 50 мг декспантенолу;

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, пропіл парагідроксибензоат, кремофор А 25, кремофор А 6, лувітол ЕНО, спирт цетиловий, диметикон, гліцерил моностеарат, пропіленгліколь, ароматизатор Seaside 2026, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.

Код АТС D03А Х 03.

Фармакологічні властивості.

Декспантенол – попередник пантотенової кислоти, яка є складовою частиною кофермента А (кофермент ацетилування). Цей вітамін необхідний для здійснення процесу ацетилування при глюконеогенезі, вивільнені енергії з вуглеводів, синтезі та розщепленні жирних кислот, синтезі стеринів та стероїдних гормонів, ацетилхоліну та інших речовин. Пантотенова кислота необхідна для здійснення функції епітелію. Підвищення потреби у цій речовині спостерігається при ушкодженнях шкірних покривів або інших м’яких тканин тіла, а її нестачу можна поповнити шляхом місцевого застосування препарату. Низька молекулярна маса д-Пантенолу, його гідрофільність та незначна полярність полегшують здатність до проникнення в усі шари шкіри. Допоміжні речовини поліпшують властивості крему.

Показання для застосування. Лікування різних ран, таких як: подряпини, невеликі рани шкіри, тріщини. Лікування опіків - сонячних, а також опіків від радіо- та фототерапії. Догляд за сосками у період годування груддю. Запобігання попрілостям у немовлят. Догляд за подразненою та сухою шкірою. Застосування при надмірному кератозі шкіри долонь та стоп. Як допоміжний засіб при а топічному дерматиті, алергічних екземах, виразках гомілки.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням препарату уражену ділянку шкіри слід попередньо обробити будь-яким антисептичним засобом. Крем Пантексол рекомендується наносити на шкіру тонким шаром 2 - 4 рази на добу, злегка втираючи. При догляді за немовлятами застосовувати препарат після кожної зміни пелюшок. У період годування груддю необхідно змазувати поверхню сосків після кожного годування. Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом та переносимістю препарату.

Побічна дія. Досі повідомлень щодо побічних ефектів препарату не надходило.

Протипоказання. Пантексол протипоказаний при індивідуальній підвищеній чутливості до декспантенолу.

Особливості застосування. Крем Пантексол призначений лише для зовнішнього застосування. Слід уникати потрапляння препарату на слизові оболонки, особливо на кон’юнктивальну оболонку очей. Не наносити крем на груди безпосередньо перед годуванням немовлят.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Пантексолу з іншими лікарськими засобами для зовнішнього застосування не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності - 2 роки. Не допускається застосовувати препарат після дати, зазначеної на упаковці.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 25 г крему в тубі №1 в картонній упаковці.

Виробник. «Ядран-Галенська Лабораторія д. д.», Хорватія.

Адреса. Пулац, 51000, Рієка, Хорватія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus