Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиТахокомб

Нікомед Австрія ГмбХ, Австрія


Тахокомб

Код: B02BC50

Онкологічні


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: пластина білого кольору з жовтим покриттям для маркування покритого боку;

склад: 1 см2 пластини товщиною 0,5 см містить 2,0 МО тромбіну з крові людини та 5,5 мг ліофілізованого фібриногену людини;

допоміжні речовини: колаген (із сухожилля коня), рибофлавін Е 101.

Форма випуску. Пластина, вкрита оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Гемостатичні засоби для місцевого застосування.

Код АТС В 02ВС 50**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Тахокомб є абсорбуючим гемостатичним засобом для місцевого застосування. Складається з колагенової пластини, вкритої з одного боку компонентами фібринового клею (висококонцентрованого фібриногену і тромбіну), що сприяє згортанню крові. При контакті з кровоточивою раною фактори згортання (фібриноген, тромбін), що містяться у покриваючому шарі, вивільняються, і тромбін перетворює фібриноген на фібрин. За рахунок реакції полімеризації фібринового покриття пластина Тахокомб склеюється з рановою поверхнею, під час цього процесу (приблизно 3 – 5 хв) колаген утворює водно- та повітряно непроникний шар. Під час цього процесу пластина повинна бути притиснута до ранової поверхні.

Фармакокінетика. В організмі компоненти пластини Тахокомб піддаються ферментативному розщепленню протягом 3 – 6 тижнів. Спеціальний процес виробництва гарантує максимальну безпеку від потрапляння у вміст пластини вірусів та бактерій.

Показання для застосування.

Для досягнення гемостазу і склеювання тканин, особливо при хірургічних втручаннях на паренхіматозних органах (наприклад, печінці, селезінці, підшлунковій залозі, нирках, легенях, надниркових залозах, щитовидній залозі, лімфатичних вузлах);

у випадках, коли кровотечі не можуть контролю ватися традиційними методами або коли очікувані результати цих методів недостатні;

з лікувальною та профілактичною метою при жовчних, лімфатичних та рідинних фістулах;

для зупинки кровотечі при хірургічних втручаннях на ЛОР-органах, у гінекології, урології, судинній хірургії, травматології та ін.


Спосіб застосування та дози.

Тахокомб слід наносити на хірургічні ранові поверхні в стерильних умовах.

Перед накладанням пластини ранова поверхня має бути максимально очищена (наприклад, від крові, дезінфекційних та інших рідин). Крім того, рекомендується очистити хірургічні рукавички та інструменти від крові й рідин для того, щоб уникнути їх склеювання з пластиною.

Бік пластини, вкритий факторами згортання (помічений жовтим кольором), накласти на ранову поверхню і притискати протягом 3 – 5 хв. При нанесенні пластини на достатньо вологі ранові поверхні додатково зволожувати пластину непотрібно. У разі застосування препарату Тахокомб на сухі ранові поверхні, пластину слід зволожити фізіологічним розчином для досягнення повного з'єднання із сухими ділянками ранової поверхні. Зволожену пластину слід застосовувати негайно!

Побічна дія.

Поки що не відома.

Протипоказання.

Гіпер чутливість до компонентів пластини.

Передозування.

Випадки передозування при застосуванні пластини Тахокомб фактично неможливі.

Особливості застосування.

При застосуванні різних препаратів бичачого тромбіну відмічається поява антитіл до цього білка, особливо після повторного застосування або при лікуванні у високих дозах. У цих випадках лабораторні тести для оцінювання тромбі нового часу показують певне подовження тромбі нового часу.

Препарат випускається у стерильних умовах.

Препарат можна застосовувати тільки з неушкоджених упаковок.

Повторна стерилізація неможлива.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не відмічено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. Пластина розміром 9,5х 4,8х 0,5 см; по 1 пластині в картонній коробці.

Пластина розміром 2,5х 3х 0,5 см; по 1 пластині в картонній коробці.

Пластина розміром 4,8х 4,8х 0,5 см; по 2 пластини в картонній коробці.

Виробник. Нікомед Австрія ГмбХ, Австрія.

Адреса. Вул. Петер Штрасе, 25 А-4020, Лінц, Австрія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus