Золоту серединку віднайти важко: вчені все не можуть досперечатись чи корисно пити багато води чи ні. Детальніше читайте у "Країні здоров'я".
В спеку вода з організму швидко виходить тому людина все більше і більше її п'є. Однак, як заявляють вчені, ми маємо ризик її перепити.
Нефрологи Ден Нігойану і Стенлі Голдфар з Пенсільванського Університету прийшли в результаті аналізу цілого ряду наукових робіт до висновку про те, що «переконливих, підтверджених експериментально доказів того, що рясне пиття приносить користь здоров'ю, - немає».
Експерти вказують на те, що якщо пити дуже багато води, виникає ризик розрідження концентрації мінералів у крові, що грають украй важливу роль у нормальному функціонуванні організму. «Таким чином, вода легше потрапляє всередину клітин нервової системи, що може спричинити формування набряку мозку, здатного просто вбити».
Такі симптоми як надзвичайна втома, м'язові спазми, нудота, відчуття тривоги, сплутаність або затьмарення свідомості, судоми, можуть вказувати на те, що організм «переводнений, і кров надто розріджена. Подібний стан може призвести до порушення функції нирок, печінки та серця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою