Коронавірусні обмеження призвели до різкого збільшення харчових розладів серед молодих людей.
Карантин та харчові розлади
Наприклад, на деякі телефони довіри для таких людей в Англії з березня цього року кількість дзвінків зросла на 81%.
Найбільша асоціація допомоги жертвам харчових розладів у Великобританії відзначає різке збільшення числа молодих громадян, у яких змінилося харчову поведінку через тривалу самоізоляцію. Йдеться про такі небезпечні порушення, як обжерливість, булімія або анорексія.
За той же самий період кількість госпіталізацій пацієнтів з булімією, через яку у людини чергуються періоди компульсивного вживання їжі і голодування, зросла на 75%. Також відзначається і зростання числа пацієнтів з анорексією, які вирішили присвятити утворилося у них раптово вільний час контролю за власною вагою. Але найчастіше на карантині люди намагалися придушити негативні думки за рахунок солодкого і борошняного, що призводило до сплеску обжерливості.
Причини харчових розладів можуть ставитися якимось специфічним особистих характеристик людини на кшталт перфекціонізму, до зовнішніх психологічних травм або бути наслідком певного спускового гачка. Локдаун підпадає під багато визначення. Саме тому найбільш уразливі громадяни потребують особливої психологічної допомоги, але телефонні дзвінки не завжди можуть її надати. А особисті зустрічі з психологами в періоди самоізоляції були порушені.