У гарбузі міститься величезна кількість каротину, що є сильним протиракововим засобом, тому вживання соку сповільнює розвиток онкологічних пухлин. Фахівці стверджують, за вмістом каротину гарбузовий сік перевершує морквяний в п’ять разів, а в поєднанні з ним є ще більш корисним.
Користь гарбузового соку
Напій з помаранчевою м’якоттю, в якій містяться пектини виводить з організму токсини, шлаки, холестерин. Важливе місце займає гарбузовий сік і в дієтичному харчуванні. Гарбузовий сік містить близько 78 ккал на 100 грам.
Незмінний він при нирковій недостатності, хронічних запорах, геморої, нервових розладах адже багатий вітамінами В1, В2, С, РР, Е, а також кремнієм, цинком, калієм, магнієм,залізом, фтором.
Допомагає вживання соку гарбуза справитися з таким неприємним явищем, як безсоння. Зазвичай в цьому випадку його вживають перед сном по півсклянки з додаванням невеликої кількості меду.
Гарбузовий сік використовують у своїй роботі косметологи і дерматологи. При шкірних проблемах сік застосовують зовнішньо. Він дає хороший ефект при лікуванні прищів, вугрів, відмінно зволожує шкіру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини