Йдеться про моркву, буряк, ріпу, капусту, хрін, селеру, редьку, часник і картоплю.
Продукти з пребіотиками та пробіотиками
Ці продукти дуже корисні та є пребіотиками. Пребіотиками називають речовини, що стимулюють зростання корисних біфідо- та лактобактерій, тобто пробіотиків, у кишечнику.
Коли збагачена пребіотиками їжа потрапляє у шлунково-кишковий тракт, вони не перетравлюються повністю. Організм не може їх розщепити. Частина залишається працювати як середовище для розвитку корисних мікроорганізмів у кишечнику.
Пребіотичні продукти допомагають: при хронічних закрепах; кишкових інфекціях; діареї, яка трапляється після курсу антибіотиків; зменшують алергічні епізоди у дітей.
Пробіотики – види живих мікроорганізмів: біфідо-, лактобактерії, дріжджові грибки роду цукроміцетів – цукроміцети Буларді та деякі штами кишкової палички. Містяться в кисломолочних продуктах.
Користь пробіотиків: допомагають правильному травленню; допомагають виробленню вітамінів групи B, біотину та вітаміну К; пригнічують зростання хвороботворних бактерій; стимулюють імунну відповідь при інфекції.
Чим замінити пробіотики?
Натуральний йогурт без добавок. Кефір на основі кефірного "грибка". Квашена капуста. Кисломолочний напій пахта. Сири з живими культурами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як виховати дитину, яка досягне всього сама?
Що відрізняє розумних дітей від інших: ви здивуєтеся