Медитація може бути кориснішою для мозку, ніж вивчення нової мови.
Користь медитації
Висновок було зроблено на основі його дослідження, під час якого 137 учасників було поділено на три групи. Одна група, що складається, мала щотижня займатися двогодинними уроками англійської.
Інша група практикувала щонайменше 20 хвилин щоденної медитації, не виходячи із власного будинку. Третя група продовжувала жити своїм звичайним життям, без втручання.
Наприкінці 18-місячного дослідження єдина група медитації показала найкращі результати щодо регулювання уваги та соціально-емоційних здібностей.
У контексті медитативних практик ця здатність дозволяє підвищеному усвідомленню та спостереженню за змістом досвіду, не поглинаючись ним. Соціально-емоційні здібності значно знизилися після навчання нерідній мові, що дозволяє припустити, що різниця, що спостерігається, може бути пов'язана з підтриманням навичок за допомогою медитації.
Чи може медитація, метод розумового тренування, спрямований на регулювання уваги та емоцій, зберегти структуру та функції мозку у людей похилого віку без когнітивних порушень?
Майбутні аналізи вторинних результатів визначать заходи, найбільш чутливі до навчання медитації, та фактори, пов'язані з реакцією на втручання.
Розумове тренування, спрямоване регулювання стресу і уваги, може поліпшити як когнітивні, і емоційні аспекти старіння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини