Оніміння будь-якої частині тіла в першу чергу пов'язано зі зміною іннервації і кровопостачання цієї ділянки. Причини втрати або зміни чутливості нервових закінчень і судин можуть бути з різних причин. Але що стосується саме оніміння рук, тут існують конкретні причини. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Це може бути небезпечний симптом
Шийний остеохондроз або спондильоз. Будь-які пошкодження в структурі шийного відділу хребта, будь то зміни кісткової або хрящової структури, що викликає защемлення нервів, може викликати болі в хребті, головні болі, а також складнощі з координацією рухів рук або ніг. Однією з характерних ознак ущемлення нерва також є й оніміння рук.
Травми плеча. Якщо онімінню передував розрив зв'язки, розтягнення, вивих частин плечового сплетіння, то причина неприємних відчуттів очевидна.
Плексопатія плеча. Це захворювання характеризується ураженням нервових сплетінь. Причини такого ураження можуть бути найнеприємніші, починаючи з травми, закінчуючи пухлиною.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Синдром сходового м'язу. При цьому синдромі здавлюється підключична артерія і нервові корінці плечового сплетіння сходовим м'язом. Біль і оніміння в цьому випадку є характерними ознаками.
Невралгія. Запалення або захворювання нерва плечового сплетіння, а також тривалі запальні процеси в прилеглих тканинах, переохолодження та інфекції можуть викликати больовий синдром із подальшим онімінням руки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою