Запаморочення дуже часта скарга, з якою пацієнти звертаються до лікаря. Причин його виникнення є безліч, зокрема, можна просто "встати не з тієї ноги", а може бути сигнал організму про серйозні проблеми. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Проконсультуйтесь з лікарем
Тактика лікування запаморочень базується на лікуванні основного захворювання, що викликає такий симптом. У кожному разі терапія має бути спрямована на позбавлення пацієнта від неприємних відчуттів і супутніх неврологічних розладів.Терапія розладів мозкового кровообігу передбачає контроль артеріального тиску, призначення антиагрегантів, ноотропів, венотоніків, вазоділататорів та в разі необхідності - протиепілептичних препаратів.
Терапію психогенних запаморочень доцільно проводити спільно з психотерапевтом (психіатром), оскільки в деяких випадках може знадобитися призначення специфічних препаратів.
Можете також звернутись за допомогою до народної медицини:
Залити 1 столову ложку подрібненого свіжого або сухого листа меліси 1 склянкою окропу. Пити як чай при запамороченні.
Взяти 1 чайну ложку порошку насіння петрушки посівної і настоювати в 1 склянці води кімнатної температури протягом 8 годин. Приймати настій по 0,25 склянки 4 рази на день при запамороченні. Взяти 1 чайну ложку суцвіть конюшини, залити 1 склянкою гарячої води, кип'ятити 5 хвилин, процідити. Приймати при запамороченні по 1 столовій ложці 4-5 разів на день.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини