Холецистит - одне з найпоширеніших захворювань органів травлення, яким найчастіше страждають жінки. Чому він виникає? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Харчуйтесь помірно і правильно
Холецистит - це запалення жовчного міхура. В основному, захворювання розвивається на основі жовчнокам'яної хвороби. Гострий холецистит може нести дуже серйозні наслідки для здоров'я (розвиток панкреатиту, різного роду запалень і ран в області живота).
Існують гостра і хронічна форми холециститу. Якщо не лікувати холецистит при його першій появі, захворювання переходить у хронічну форму.
Причини захворювання Збудниками захворювання в більшості випадків є мікроби, які потрапляють в жовчний міхур з кишечника. Також часто захворювання виникає через накопичення каменів у жовчних протоках, що ускладнює вихід жовчі.
Основний фактор, що призводять до розвитку холециститу, - це нерегулярне харчування. В результаті недотримання режиму збивається робота жовчного міхура - жовч не витрачається, і відбувається її застій у міхурі. Так з'являються камені.
Також провокаторами захворювання є переїдання, малорухливий спосіб життя, звичні запори.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини