Бісакодил - Лаксакодил, Лаксатин, Дульколакс, Бисадил, Лаксбене, Пирилакс, Стадалакс.Бісакодилідіопатична констипація.
Спосіб застосування: Вживати 1 таблетку перед сном, при відсутності ефекту 2-3 табл., дітям після 6 років пів-таблетки.
Побічні дії: біль і здуття живота, нудота, кишкова коліка, відчуття тяжкості в кишечнику, рідко поява крові, слизу після стільця. При тривалому прийомі - зневоднення, втрата електролітів, атонія кишечнику.
Сенозиди А і В - це Регулакс, Сенаде, Антрасеннін, Гербион Лаксана, Сенадексин, Тисасен, Сеналекс, Екс - Лакс, Сенна пастилки жувальні з шоколадним і ванільним смаком, Сени гостролистої листя.Це численна група препаратів при запорі, до складу яких входить сума антраглікозидів, що перебувають у листі гостролистої і сени вузьколистої. Це популярне рослинне проносне призводить до швидкому випорожненню кишечника, не викликає звикання, діє через 6-12 годин після прийому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно пити ліки щоб не зашкодити організмуПоказання: регулювання випорожнень при геморої, запори з млявої перистальтики товстої кишки, атонічні та спастичні запори різного походження. Дозування визначається залежно від форми лікарського препарату, переважно на ніч.
Протипоказання і побічні дії аналогічні Бісакодилу.
Натрію пікосульфат - це Гутталакс, Гуттасил, Лаксигал, Регулакс Пікосульфат, Слабикап, СлабіленЦя група засобів, що діють виключно на рівні товстої кишки, посилює перистальтику кишечника, зменшує всмоктування води і електролітів.
Показання: аналогічні Бісакодилу і Сеннозидів
Дія настає ч/з 10-12 годин після прийому.
Побічні дії: біль у животі, діарея, зневоднення, судоми, слабкість, зниження артеріального тиску, порушення водно-електролітного балансу.
Протипоказання: дитячий вік до 4 років, 1 триместр вагітності, інше аналогічно іншим засобам подразнюючої дії.