1. Пийте більше води. Вода вимиває бактерії з сечового міхура. Це допомагає швидше впоратися з інфекцією. Крім того, вода розчиняє сечу, і сечовипускання стає менш болючим. Вживайте не менше 8 склянок води на день.
2. Частіше відвідуйте туалет. Часті сечовипускання допомагають позбутися від інфекцій за рахунок пересування бактерій з сечового міхура. Не потрібно довго терпіти, якщо вам хочеться відвідати туалет, адже саме цей час бактерії використовують для розмноження в сечовому міхурі. Для частих сечовипускань потрібно пити воду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 домашні способи лікування циститу у жінок3. Антибіотики. Вони вбивають бактерії, що викликають інфекції сечового міхура. Зазвичай антибіотики призначає лікар, після того, як він в ході аналізу дізнається, які саме мікроорганізми викликали інфекцію.
4. Знеболювальні. Важкі інфекції сечового міхура можуть стати причиною болю, навіть якщо ви не справляєте природні потреби. Антибіотики вилікують інфекцію, але ще день-два буде потрібно до того часу, як ліки подіють. Саме тому вам потрібні знеболювальні, вибір яких також слід довірити лікарю.
5. Зігрівальні прокладки. Додаткове тепло в ділянці живота може послабити рівень болю, який спостерігається під час інфекцій сечового міхура. Прокладки особливо ефективні в комбінації з ліками.