Часник. При відсутності протипоказань з'їдайте щодня по одному-два сирих пропущених через прес зубчики часнику. В організмі часник бореться з паразитами, допомагає знищувати шкідливі бактерії, сприяє зниженню холестерину.
Цибуля. Разом з часником цибуля становить пару найвідоміших в світі природних антибіотика. Подібно часнику, цибулю також може зміцнювати імунітет: його вживання покращує стан кишкової флори і мікробного співвідношення в порожнині рота. Лук, як і часник, є антиоксидантом, тобто, має властивість боротися з клітинами, що викликають ракові захворювання. Лук корисно їсти сирим і трохи постояти після нарізки.
Імбир. Вживання імбиру в деяких випадках зупиняє почалася застуду, в складі кореня присутній речовина гингерол, що вбиває мікробів. Крім того, багатий вітамінами складу імбиру істотно зміцнює організм.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим небезпечні антибіотики у тваринних кормах?Хрін. У ньому міститься антимікробну речовину лізоцим. Хрін корисний для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів.
Мед. Регулярне вживання меду підвищує опірність організму хворобам: перешкоджає розмноженню патогенних бактерій, гельмітов. Досить з'їдати дві чайні ложки меду в день: в період настання холодів це надасть здоров'ю істотну підтримку.
Яблучний оцет. Яблучна кислота володіє антивірусними і антибактеріальними властивостями. Розведений яблучний оцет в розведеному вигляді ефективний як ополіскувач ротової порожнини: він допомагає видалити патогенну середу.