Раніше, щоб придушити печіння в стравоході, люди вдавалися до допомоги перцевої м'яти. Рецепти грунтувалися на тому, що екстракт цієї трави надавав знеболювальну дію.
Але, на жаль, ефект від продукту був короткочасним і, вцілому, сумнівним. Справа в тому, що ефірні олії, що виділяються м'ятою, розслаблюють м'язові волокна кишечника, тим самим, провокуючи викид кислоти в стравохід. А це, як відомо, лише посилює перебіг печії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Набридлива печія: яку їжу вживати?Свіжий рот - хворий шлунок. Лікарі заявляють, що людям, які мають патології цього органу, заборонено споживати м'яту в будь-якому вигляді, починаючи від чаю і закінчуючи трав'яними настоянками.
Також під заборону потрапляє і жувальна гумка зі смаком м'яти. При вживанні вона провокує газоутворення і здуття, додаткову вироблення жовчі, підвищує кислотність і розслабляє сфінктер, який відповідає за правильне просування вмісту в шлунку.
Для того, щоб вчасно припинити хвороба, рекомендується проходити щорічне планове обстеження, а при перших проявах печії звернутися до фахівця для індивідуальної коригування харчування і підбору терапії.