У разі, якщо відчуття печіння за грудиною не є результатом серйозних проблем зі здоров'ям, тоді варто привести в норму секрецію соляної кислоти. Саме її підвищений рівень і призводить до печії.
В цьому випадку рекомендують дотримуватися певних правил. В першу чергу важливо виключити з раціону гострі, солоні, кислі продукти. Також не варто забувати про нормалізацію ваги і харчування. Саме переїдання і ожиріння призводять до підвищення внутрішньочеревного тиску і, як наслідок, рефлюксу. Крім того, варто виключити фізичні навантаження протягом 2 годин після їжі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Печія: причини та профілактика Серед продуктів, які варто включити в свій раціон молоко, страви з сиру, підсушений хліб, нежирні супи, відварне м'ясо, крупи, нежирна риба, відварну картоплю, моркву, кабачки, огірки, ягоди і фрукти (за винятком кислих).
Раніше дієтологи з'ясували, що позбутися від вісцерального (глибинного) жиру на животі, який шкідливий для здоров'я людини, допоможе раціон з вмістом великої кількості білка.
Білок допомагає прискорити обмін речовин і зменшити потяг до їжі на 60%. У зв'язку з цим фахівці радять частіше включати в своє харчування такі продукти, як курячі яйця, курячу грудку, тунець, червону сочевицю, запечені боби і мигдаль.
Однак, зазначають дієтологи, при цьому слід відмовитися від солодкого і газованих напоїв і включити в свій режим помірні фізичні навантаження.