Фактори способу життя. Куріння, звичка спати на одному боці особи, надмірне перебування на сонці - ці обставини теж можуть змінювати якість шкіри навколо очей і посприяти асиметрії.
Параліч Белла. Що його викликає, в точності невідомо. У людини виникає раптовий, тимчасовий параліч особи, при якому відбувається сильний птоз одного боку особи. Імовірно до паралічу Белла можуть приводити травми, пошкодження нерва, ускладнення вірусних інфекцій.
Травма. В результаті травми на обличчі може виникати енофтальм - зміщення очі. Людина виглядає так, немов у нього запал очей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка переплутала хворобу очей з безумствомЗахворювання пазух. При таких захворюваннях, як хронічний гайморит, пухлини верхньощелепної пазухи, синдром німого синуса, можуть виникати зміни, що зачіпають очі. У тому числі може виникати їх асиметрія.
Гіпертиреоз. При цьому порушення відзначається гіперактивність щитовидної залози, в зв'язку з чим розвивається хвороба Грейвса. У людей з хворобою Грейвса може спостерігатися проптоз (витрішкуватість). Іноді проптоз інтенсивніше розвивається тільки в одному оці, в цьому випадку може виникати ефект асиметрії.
Інсульт. Це найнебезпечніше порушення в роботі головного мозку розвивається при зменшенні припливу крові. У людини в таких обставинах може розвинутися раптова асиметрія особи, в тому числі впливає на очі