Якщо не лікувати врослий ніготь, то відбувається розростання тканини навколо ранки і виникає патологічна грануляція. Це вже виникає хронічна стадія захворювання, при якій на хвору ногу вже важко наступати.
На початковій стадії, якщо врослий ніготь вп'явся не дуже глибоко, його можна вилікувати вдома, своїми силами. Допоможуть в цьому ванночки з ромашки, обробка хворого місця антисептиками. Однак, попередньо необхідно обстригти куточок нігтя. Не забудьте попередньо продезінфікувати пилку і ножиці!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як лікувати нігті ефірними оліями?При хронічній стадії врослого нігтя можна з проблемою не впоратися, а навіть нашкодити. У яких випадках потрібно обов'язково звертатися до лікаря?
Якщо врослий ніготь викликав інфекцію, спостерігаються сильний біль і набряк, шкіра навколо нігтя стала блідою, а на дотик стала гарячою. Згадайте, коли ви останній раз робили щеплення від правця, якщо пройшло більше п'яти років, то покваптеся до лікаря! З цим, дійсно, не можна жартувати.
Варто звернутися до фахівців і коли домашнє лікування не дало успіху. А деяким людям його і починати не варто, а відразу бігти до лікаря. До таких належать люди з придбаним імунодефіцитом, порушенням кровообігом, цукровим діабетом або іншими захворюваннями, через які рани повільно гояться.